Duben 2013

Na co se můžete těšit?

28. dubna 2013 v 20:49 | Gabux |  O blogu
Omlouvám se, že se vám moc nevěnuju a proto jako odčinění vás nalákám na pár věcí na které se můžete těšit!
-Kusovky
-DIY - Možná i mnou vytvořené
- Jednorázovou, depresivní povídku psanou ve škole (až najdu bloček xD)
- 10.kapitolku Hrátek
- Kapitolky dalších povídek
- Básničku
- Nějakou grafiku
- Kresby
- Výtvory z korálků
- Mé plány
- Něco o cvičení
- Něco o Iphone a jeho aplikacích
- Recenze na filmy
- Recenze na knihy
- Článek o čaroďkách


Tak snad jsem vás nějak navnadila! :) Chci se zeptat- Na co z toho se nejvíce těšíte? :)

Recenze - rozcestník

19. dubna 2013 v 15:01 | Gabux |  Recenze
Normálnost

17. dubna 2013 v 19:50 | Gabux |  Úvahy
Hojda,
přináším vám zase jednu ze svých úvah. Tentokrát se zaměřím na téma normálnost.

V hodně případech, když se máme na některých sociálních sítích a nebo třeba tady na blogu popsat tak si tam většina napíše, že je normální a nebo naopak, že není úplně normální. Jenže co považujeme za normální?
Já osobně za normální považuji věci, které jsou mi známé, které jsou obvyklé. Například jedna moje kamarádka chrochtá když se směje a mně už to přijde normální a obvykle to komentuju slovy: To je normální! Jenže kdyby ta kamarádka najednou nechrochtala tak by mi to přišlo divné, nenormální. A proč? Protože jsem zvyklá, že chrochtá a to je prostě u ní normální, nebo-li obvyklé. Jsem na to zvyklá. Je mi to známé.
Každý z nás vnímá jako to normální něco jiného. Někdo považuje jako normální nosit několik prstýnků najednou a někdo právě tohle považuje za nenormální. Normálnost je děsně složitý a divný pojem, který snad ani nejde pořádně vysvětlit a nedá se nijak představit.
Nakonec bych asi řekla, že každý z nás je normální i nenormální. Pro někoho jste normální a pro někoho naprosto nenormální.
Ale jelikož každý sám sebe zná snad nejlépe ze všeho tak pro sebe prostě a jednoduše jsme normální, ikdyž máme záchvaty nenormálnosti pro ostatní. No ikdyž někdy i pro nás. Taky se v tom ztrácíte jako já?
Řekla bych, že normálnost nejde jednoznačně určit. A přesto každý z nás stále bude používat slova normální a nenormální :)Dopisování

13. dubna 2013 v 17:11 | Gabux |  Co se děje kolem mě
Ahojda!
Když mluvím o dopisování tak nemyslím dopisování přes internet, To už mě nebaví. Mluvím o dopisování normálně ve formě dopisů! Ano zase se to dostává do módy a všem doporučuji to zkusit. Je úžasný pocit se těšit dne co den, kdy mi přijde dopis a co v něm bude napsáno. Odepisovat na to, poslat malý dáreček a zase jenom čekat. Ten pocit, když rozdwláváte teu obálku je k nezaplacení! Já si krátce píši se třemi dívkami.

Hankou (18 let) - S tou jsem si začala psát jako první. S délkou to nijak nepřeháníme a vždy si pošleme nějaký malý dáreček. Zahřeje to u srdíčka! Řeším s ní i osobní věci :)
Verčou (14 let) - Druhá v pořadí. Tady to s délkou docela přeháníme. Já píšu normálně na A4 a ty klidně popíšu z obou stran dvě A4 a ještě se mi to tam mačká. Ona píše na malé dopisní papíry a klidně popíše z obou stan 4 A5 :D Dáreček jsme si poslali na uvítanou a dále uvidíme, kdy si pošleme další :)
Ivet (15 let) - Ivetce budu posílat první "uvítací" dopis v pondělí. Posílám ji menší dáreček na uvítanou a už se těším na odpověď.

Takže pokud vás baví psát, chcete poznat nové lidi, jejich záliby a pokud chcete mít možnost získat na různé věci pohled nezůčastněné osoby tak dopisování je to pravé pro vás! Nelituji toho a jsem z toho nadšená :)


DIY XII.

11. dubna 2013 v 18:57 | Gabux |  DIY
Tyhle náramky jsou teď hodně IN a hodně lidí se pouští do jejich výroby. Já k nim nepatřím. Možná časem si to také vyrobím, ale te´d se k tomu nechystám. A co vy? :)


Každopádně je to pěkní a elegantní! ^^

Kusovka 4.3

10. dubna 2013 v 16:52 | Gabux |  Kusovky
Směj se, kdy můžeš. Omlouvej se, když bys měl a nech plavat věci, které nemůžeš změnit. Miluj hluboce a odpouštěj rychle. A nebuď smutný, protože život je moc krátký na to být nešťastný. Lidé se mění a věci se kazí, ale vždycky si pamatuj - ŽIVOT JDE DÁL!


Líbí se kusovka? Mně jo ^^ a co citátek? :)

Korálkování: Želvička růž.

9. dubna 2013 v 14:37 | Gabux |  Korálkování
Hojda!
Po dlouhé době se vám zase ozývám. Tentokrát přicházím s růžovou malinkou želvičkou z korálků. Tahle želvička vznikla někdy v únoru a to pro tetu Verču k svátku. Je doopravdy miniaturní a je to moje první želvička. Nejvíce mě pozlobily její nožky. Celková výroba želvičky mi trvala cca 75 minut. A z toho asi těch 15 minut zabraly ty nohy. Vážně mi tam nešly připevnit! Přála bych vám vidět mě jak sjem se u toho vztekala... Nebo vlastně nepřála. Jinak je tam i malé poutko pro zavěšení třeba na klíče. Nejvíce se mi líbí kombinace barviček. Celkově jsem se želvičkou spokojená.

Tak snad se líbila! :) Omlouvám se u druhé fotečky za nezaostření... Stejný problém jako u broučka u jeho první fotky :D