Únor 2013

Talentovky? No proč ne! :)

22. února 2013 v 14:58 | Gabux |  Co se děje kolem mě
Dne 4.1. jsem jak mnozí z vás víte dělala talentovky. Jak takové talentovky probíhali? Co mě naštvalo? Jak se těším do nové školy?
Když jsem probudila uvědomila jsem si, že nemusím do školy. Ale jedu na talentovky. V tu chvíli bych radši šla do té školy, to mi věřte. Když jsme tam přijeli padla na mě nervozita. První jsme si vyslechli proslov milého pana ředitele a dozvěděli jsem se co a jak. Jako první jsem šla na výtvarnou část talentovek. Jakmile jsem usedla k tužce nervozita ze mě odpadla. Měli jsme za úkol nakreslit mušli. Na tu jsem doteď pyšná. Jako druhým úkolem bylo nakreslit něco k pohádce O Palečkovi. Nakreslila jsem Palečka dětskou formou a upřímně se mi moc nelíbí. Na každý úkol jsme měli 45 minut, což není tak moc. Potom jsme měli kratší přestávku a já se vydala na druhou část. A to počítačovou. Za úkol jsme měli tabulku v Excelu a prezentaci v PowerPointu. Počítačovou část jsem měla rychle jelikož byla lehká a šla od ruky. A ještě jsem si tam několik minut povídala s kamarádem. Jako třetí a poslední částí byl pohovor. Zjistila jsem, že jdu až poslední. Fakt bomba! Pohovoru jsem se bála, jako čert kříže, ale nakonec byl úplně v pohodě! Byly to normální otázky typu co ráda dělám, proč na tu školu chci, jaké předměty mě baví a tak. Takže jestli někoho z vás čeká pohovor tak se nemáte čeho bát. Nejvíce mě asi naštvalo to, že se nekoukalo na známky. Proč mě to naštvalo? Protože jsem se celou osmou třídu snažila a nic z toho. Ale tak co, nevadí! :) Díkybohu mi štěstí přálo a byla jsem přijata. Přijímali 28 uchazečů a já se umístila na krásném 11.místě a měla jsem přes 70 bodů. Upřímně jsem to nečekala. Nejvíce mě těší, že jsem si to přijetí musela na těch talentovkách vybojovat. Na novou školu se děsně těším!
Pokud někoho láká některá z uměleckých škol tak se toho nebojte. Talentovky jsou celkem v pohodě, když shodíte ze sebe všechnu tu zbytečnou nervozitu.
Na závěr bych chtěla popřát všem deváťákům/osmákům/sedmákům/páťákům hodně štěstí, aby se dostali na školu na kterou chtějí! :)

Přikládám mušličku na kterou jsem pyšná :)


A Palečka, který je pojat dětskou formou :)

Já vím nevěnuju se vám!

22. února 2013 v 14:38 | Gabux |  O blogu
Hojky,
moc se omlouvám, že se vám nevěnuju, ale blog mě už prostě tolik nebere po tom "úžasném" dárečku k Vánocům ;) Každopádně končit nechci a když budu mít co přidat tak přidám. Nebudu vás tu zatěžovat zbytečnýma kecama :)
Sem tam sem zajdu, ale nebude to každý den a celkově to nebude pravidelně ;)