Leden 2013

5 návodů v 1 článku

5. ledna 2013 v 23:31 | Gabux |  Ostatní návody
Hojky,
našla jsem pro vás stránku, kde je hodně krásných návodů a vybrala jsem jen ty, které se mi líbily nejvíce. Ano návody jsou slovensky, jelikož je to slovenská stránka :)

1. NÁVOD
První návod je na tuhle podle mě krásnou tašku. Dokonce jsem se rozhodla, že až se budu nudit tak si ji udělám a to prosím neumím šít! :D
Návod najdete ZDE.

2.NÁVOD
Tak tento druhý návod je též na tašku. A tahle taška je ještě jednodušší než ta první. Je pěkná a hodí se třeba k bazénu nebo na nákupy. Uvažovala jsem, že tuhle tašku bych si také udělala. Ikdyž s mojí leností :DDD
Návod najdete ZDE.

3.NÁVOD
Tenhle návod je poslední, který je na nějakou tašku. Taška se mi sice líbí, ale na moje "schopnosti" je až moc složitá a pracná. :) V návodu najdete na konci i druhou stranu tašky, kde se taška zavírá ;)
Návod najdete ZDE.

4.NÁVOD
I kdybych se měla strhat tak tohle si ušiju! Neuvěřitelně se mi to líbí. Navíc mi to nepřišlo až zas tak moc pracné, takže nakonec proč ne. ;)
Návod najdete ZDE.

5.NÁVOD
Tohle si nejspíše udělám taky. Sice se mi to nelíbí tolik jako ty sovičky, ale je to pěkné a efektní. Hlavně to má několik využití a myslím, že je to i rychlé takže proč ne? :)
Návod najdete ZDE.

Tak co, vyrobíte si něco? Já jsem na šití děsně "šikovná", ale musím to aspoň zkusit! :D