upíří povídka : Probuzení (část 1)

13. listopadu 2011 v 20:27 | Gabuxa |  Probuzení
1. část
Jako poslední dobou dost často jsem automaticky zmačkla otravný budík a znovu hned usnula.
O dvě hodiny později jsem se vzbudila. Malátně si sedám na posteli a mnu si oči. "Sakra, už jsem zase zaspala".
Poslední dobou se necejtim nějak ve svý kůži. Přes den jsem hrozně unavená a ospalá, takže kolikrát celé odpoledne prospím. A večer zase nemůžu usnout, takže ráno se nejsem schopná probrat a jsem nevyspalá, a takhle je to pořád dokola. Ve škole mi řikaj že chodim jako tělo bez duše, a taky jestli nejsem nemocná, že jsem hrozně bledá. Ale to mám od narození, mám málo pigmentu. I když vlasy mám úplně černý a oči taky......Vždycky jsem se cejtila nějaká "jiná" než ostatní.

A teď jsem znova zaspala. Asi se dneska na to vykašlu. Stejně je pátek, to už nemá cenu, doma taky nikdo nebude, máma přijde až v 11 večer. Jsem ráda, že je celý den v práci, alespoň mám klid. Nikdy jsme nějak extra nevycházely, ale teď je to čim dál horší. Začala jsem se totiž vyptávat na mí původní rodiče, (jsem adoptovaná) ale matka o tom nechce vůbec mluvit. Přitom mně adoptovala až v 5-letech, jenže co bylo před tím si vůbec nevybavuju. Jen cítím, že jsem byla určitě v pohodě a šťastná, tak mi to tim víc vrtá hlavou. Dokonce je hodně nepříjemná a pak se pohádáme když se vyptávám. Je to se mnou všechno čím dál horší, když se nad tím zamyslím.

Ach jo, mě tak nic nebaví. Jdu k umyvadlu a oplachuju si obličej. Dívám se na sebe do zrcadla-"asi jsem fakt dost bledá, a mám nějaký kruhy pod vočima. Asi z toho nevyspání". Tak jdu zas spátky do postele, šup pod peřinu, je tu tak krásně teploučko. Rychle zase usínám.

Po 11 hodině se vbudím celá zpocená. Měla jsem nějakej divokej sen, ale nic si z něj nepamatuju. Přinesu si z kuchyně mrkvový džus a sušenky. Nechávám zatažené závěsy a pustím si radio. Zrovna hrajou HIM - Join me.
Zelezám i s jídlem do pelíšku a poslouchám a zpívám..."baby, join meee"....Zpívám docela falešně ale je mi to ukradený. Join mee, join mee - eaaaáááúúúúúúúú" sa-kra ! Zub ! Dost bolí, ohmatávám si ho, a pak koukám, na prstech mi zůstala krev.
Jdu do koupelny k zrcadlu a vycením na sebe zuby. Dáseň okolo pravého špičáku mám od krve, ale nevim proč. Snad nebudu mít to vypadávání zubů, paradentózu? Zkouším, jestli se zub kýve, ale drží pevně, akorát z pod něj se vyhrne další krev. Vypláchnu si teda pusu studenou vodou a jdu zpátky do pokoje. Asi jsem se rejpla. Na sušenky mě ale přešla chuť. Beru si banán a opatrně koušu na levou stranu. Ovladačem zesiluju rádio. Jsem total ponořená do poslechu.

Najednou se tam vmísí nějaký hlas a říká: "Víš, kdo jsi? Víš?" ....a pak zase jen písnička - hraje dál. To mám halucinace či co?
Sedím jak zmrazená, vůbec se nemůžu pohnout. Co to bylo? Písnička končí a moderátor hlásí další song. Úplně normálka. Žádná zmínka.
To jsou blbý fóry, napadne mě. Pomalu to ze mně padá.
Teď jede"Coma White" a tu já miluju. Zase už se bez obav zakousnu do banánu a.. aaaauuuu! Teď zas vlevo ! a z banánu ! Ženu se zas do koupelny. Mám dásně od krve. Stéká mi přes rty na bradu a kape na umyvadlo, a rozpíjí se s kapkama vody co tam zůstaly a společně vytváří růžový čůrek, který stejká do odtoku.Cítím se strašně divně. Civím na to a zase do zrcadla, rukama se podpírám o umyvadlo. Dostávám z toho strach. Co se to k sakru děje???
Do toho oba zuby začínaj pěkně bolet. Vyplachuju si opakovaně pusu, trochu se to zmírňuje, ale pořád pobolívaj. Tak tohle snad radši půjdu zaspat, co jinak s tim? Třeba se pak probudim a zjistim, že to byl všechno jen blbej sen.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama