Hrozně jste se zhoršili! Opravdu?

22. listopadu 2011 v 15:35 | Gabuxa |  Úvahy
Ahojda,
tak jsem tak jednou přemýšlela nad naší milou třídní. Každou hodinu co ji máme slyšíme jen o to jak se zhoršujeme. Zhoršuje se nám průměr, chování a mnoho dalších věcí. A o tom bych chtěla dneska napsat úvahu.

Ano, ano od naší milé třídní učitelky pomlu na začátku hodiny neslyšíme nic jiného. Neustále slyšíme jen jak jsme se zhoršili průměr. Ano, zhoršili, ale ne každý je prostě dobrý na ten určitý předmět. Jo jsme v 8. třídě, známky se nám píšou na přihlášku apod. Ale proč se všem zhoršil průměr zrovna tento rok? Ano, učení je těžší, je potřeba více pozornosti apod. Ale zase o tolik horší to není. Ale proč VŠEM? Ti asi nebude jen v nás....

A chování? To nikdy nebyla mladá? Ano, chováme se mírně hůř než vloni, předloni a tak. Ale zase o tolik to zase není! Ano, v naší třídě jsou i kuřáci. Všichni to ví, i my, i učitelky. Ano je jich mírně víc (o jednoho), ale co to má dělat s našim chováním? S námi všema? Vždyť nás už zas evšechny hází to jednoho pytle! To je neskutečný! Jako by jsme my ostatní mohli za to, že někteří z nás se chovají nevhodně. Třeba já s moji spolusedící Naty se více o hodinách smějeme a povídáme. (To každej v naší třídě - skoro) Ano, někdy si píšeme papírky, které si posíláme, ale aspoň nevyrušujeme hodinu ne? Ano, nejsme úplně nevinní, nejsem skoro vůbec nevinní, ale aspoň trošinku té nevinnosti tam je.

No a už jsme u omluvených hodin. Naší drahé paní učitelce vadí když jsem obědnaní u doktorky (někde poblíž) třeba na půl 10 a přijedeme třeba ve 13:00 hodin, že ráno nepřijdeme do školy. Ba když nepřijdeme ani na odpoledku. Ještě běduje nad tím jak nás rodiče v tom záškoláctvím podporují když nám ty hodiny omluví a tak! Kdyby se to bralo takhle tak je každej z nás záškolák. Pfff! A navíc třeba dneska jsem byla s Naty dělat rozhovor. Rozhovor, který je do školního časopisu. Je to pro školu! A MUSÍ nám to omluvit rodiče. Bude se to normálně počítat mezi omluvené hodiny, ikdyž je to pro školu! To bych chtěla vědět co by na tenhle argument řekla. Zkoušet to nebudu! To jsem udělala jednou a naposled. Protože pak jsem ta já, ta nejhorší.

A nebo někdy má nějaké narážky a kouká na vás. Vy se ozvete a hned vám odpoví- Porefená husa se vždycky ozve!
Ale to nejde mlčet když se na vás ta divně kouká xD !

Prostě máme prazvláštní třídní učitelku :D

No nic už jsem si vylila srdíčko. Tak já se loučím pa :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 12. ledna 2012 v 23:44 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama