1. kapitola- Márius se vraci!

13. listopadu 2011 v 20:21 | Gabuxa |  Aranel van de´Corvin
Tahle kapitola je nic moc. Já vím, ale nemám moc času ji zpravit...Ale dál už to je lepší. Tahle kapitola ja taková hrozně pomotaná...


Aranel se toho dne vzbudila brzy. Podívala se z okna. Byl hezký podzimní den, krásný den na lov. Třeba dneska něco chytnu, říkala si v duchu. Oblíkla si kalhoty a tuniku( mnoho lidí si myslelo, že Aranel je blázen, žádná dívka by se neměla producírovat v mužských šatech). Vzala si toulec s šípy a luk. Sešla dolů aby se nasnídala a nechala dědovi vzkaz.

Matias toho dne vstával pozdě, skoro k večeru, protože v noci vůbec nespal. Dokonale ho probudil, až vzkaz ležící na stole.
"Holka jedna bláznivá. Copak jsem jí neříkal ať nikam nechodí! Teď je to nebezpečné!" Matias se právě chystal hledat Aranel, ale ve dveřích potkal "osobu" kterou vůbec nečekal. Tušil, že se děje něco divného…

Aranel měla dobrý den. K večeru měla první úlovek. Začala srnce svazovat a u toho si pískala, když najednou se něco zase pohnulo. Aranel si uzavřela mysl(Její dědeček jí to učil.Uzavření sloužilo k tomu aby jí nikdo nečetl myšlenky. Ani nevěděla proč to udělala…)
Naproti ní vyšel muž. Vypadal na 24 let.

"Ztratil jste se?" Nic jiného ji nenapadlo. Nic neříkal.To bude nějaký magor, pomyslela si a šla dál. Najednou ji chytil za ruku.
"Kampak jdeš?"
Usmál se. Aranel viděla ostré špičáky. Mám halucinace. Já jsem snad paranoidní!
Než stačila zareagovat, tak se objevil druhý muž. Aranel chtěla utéct, ale zastavili ji. No to bude průser….pomyslela si.


"Ahoj Máriusi. Myslel jsem, že se vrátíš." Matias a Márius seděli v kuchyni.
"Jí vím. Přišel jsem se na tebe podívat. Mám tě pozdravovat od Orhey a Orlanda….."


P.S.: první kapitolky budou o ničem, později se to už rozjede =o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama